İlkelerimiz

ETC İnşaat

ETC olarak temel amacımız; sahip olduğumuz yapımız, finansal gücümüz, teknik bilgi birikimi yüksek mühendis ve teknik ekibimiz ile Türkiye ve Dünyadaki en önemli inşaat, elektrik ve makina projelerinde yer almaktır.

Hizmette kaliteyi öne çıkarıp , rekabeti hareketlendirerek sektörün en iyileri arasındaki varlığını sürdürmek , çevreye duyarlı , takım arkadaşlarımızın gerekli donanıma eriştiklerinden emin, şirket olarak benimsenmiş olan değerlerden , müşteri odaklı yaklaşımdan ve hizmet kalitesinden ödün vermeksizin, çalışanlarının eğitimini ve gelişimini yakından takip etmek, Türkiye’nin değerlerini koruyarak şimdiye kadar olduğu gibi ilerde de hızla pekişen başarısının devamını sağlamak, Türkiye'nin pek çok noktasına hizmet vermekte olup; gelecekte de hizmet ağını arttırmak, ETC olarak misyonumuzu belirlemektedir.

ETC olarak;

  • Firmamız kalite hedeflerini şirketin her alanında gözden geçirerek kalite sisteminde sürekli iyileştirmeyi prensip kabul etmek,
  • Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet etmek,
  • Çalışanlarımızın kalite yönetimine verdiğimiz önemi kavrayarak kalite sistemimize sürekli katılımlarıyla desteklerini vermeleri bilincini kazandırmak,
  • İnsan onuruna, hak ve özgürlüklerine saygılı,
  • Çalışanlarımızın kendine güvenen, takım ruhu anlayışını benimseyerek ortak hedefler doğrultusunda hizmet kalitesini birinci planda tutarak çalışmalarını sağlamak kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Çalıştığımız kurumlarda sağladığımız güvenin, büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olarak bu sermayeyi her geçen gün arttırmak en büyük hedeflerimizdendir.

Kalite Yönetimi

ETC yönetimi kalite hedeflerini şirketin her alanında gözden geçirerek kalite sisteminde sürekli iyileştirmeyi sağlayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet etme anlayışını benimsemiştir.

Çalışanlarımızın kalite yönetimine verdiğimiz önemi kavrayarak kalite sistemimize sürekli katılımlarıyla desteklerini vermeleri bilincini kazandırmak ana prensiplerimizdendir.